Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Filtreler
Ara

Hakkımızda

Kar Klima; soğutma Sistemleri ve Soğuk Hava Depoları Satış ve Servis sektöründe kısa zamanda büyüyen, gelişen öncü firmalardan biridir. 1998 yılında İstanbul'da faaliyete geçen firmamız, sektördeki gelişmeleri gözleyerek, yatırımlarını planlayıp ve uygulayarak hedefine doğru ilerlemektedir. Bu çalışmaların ve emeklerin bulunduğumuz noktaya gelmesindeki en büyük etken samimiyetimiz ve değerlerimize olan saygımızdır.

Kar Klima; soğutma Sistemleri ve Soğuk Hava Depoları Satış ve Servis sektöründe verdiği hizmetlerle yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Kar Klima, doğanın ve doğal kaynakların korunmasına büyük önem vermektedir. Çevreye duyarlı, ekonomik ve sorunsuz çalışan bu sistemlerimiz siz tüketicilerimize yüksek verim ve düşük enerji tüketimi ile tasarruf ve konforu birlikte sunmaktadır.

Bütün bu çalışmaların yanı sıra sizlere daha fazla noktada ulaşabilmek için dağıtım kanallarımızı arttırarak sizlere en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Amacımız sektörde kendi konumuzda ilk akla gelen olmaktır.